Lékárna Arnika

Akční nabídky a slevy – Lékárna Arnika

 
Na této stránce naleznete pravidelně aktualizovaný seznam akčních nabídek, produkty se zvýhodněnou cenou a produkty ve slevě, také leták sdružení mojelékárna, kterého jsme součástí.

Prohlédněte si zde aktuální magazín ML s produkty za zvýhodněnou cenu.
Nový magazín nenavazuje svým datem vždy na magazín starý; uvidíte-li zde magazín s již starým datem, pak ještě nebyl vydán nový, ale ceny jsou obvykle platné do vyprodání zásob.


Akční nabídky

  OPALOVACÍ MLÉKA MedPharma 200ml + 30ml ZDARMA. Mléka jsou voděodolná, hypoalergenní. Obsahují aloe vera, panthenol a vitamin E.

  SPF 50 BABY od narození
  Běžná cena: 358,- Naše cena: 300,-

  SPF 50
  Běžná cena: 381,- Naše cena: 322,-

  SPF 30
  Běžná cena: 285,- Naše cena: 240,-

  BĚLÍCÍ ZUBNÍ PASTY WHITE GLO
  Určené pro bezpečné domácí bělení zubů. Svou nízkou abrazivitou a moderním složením garantují mimořádnou kvalitu a efektivní bělící účinky. Ke každé pastě je zubní kartáček ZDARMA.

  WHITE GO PROFESIONAL
  Běžná cena: 210,- Naše cena: 190,-

  WHITE GLO SMOKERS
  Běžná cena: 210,- Naše cena: 190,-

  WHITE GLO COFFEE AND TEA
  Běžná cena: 210,- Naše cena: 190,-


  CANTALIN MICRO 96 TBL
  . Cantalin mikro se užívá při onemocněních žil dolních končetin, jako je žilní nedostatečnost projevující se křečovými žilami, pocitem těžkých nohou, otékáním nohou apod.

  Doporučená cena: 294,-
  Naše cena: 202,-

   

  ACNEVAC® je originální patentovaný přípravek, který obsahuje unikátní kombinaci purifikovaných bakteriálních lyzátů (vysoce přečištěné neškodné části inaktivovaných mikroorganismů). Napomáhá normalizovat stav kůže při akné. Jedno balení obsahuje tříměsíční kúru.
  Doporučená cena: 371,-
  Naše cena: 277,-

  URIVAC je originální patentovaný přípravek, který obsahuje unikátní kombinaci purifikovaných bakteriálních lyzátů. Napomáhá normalizovat stav močových cest. Jedno balení obsahuje tříměsíční kúru.
  Doporučená cena: 432,-
  Naše cena: 325,-

  BRUFEN SIRUP Brufen se používá ke snižování horečky a k léčba mírné a středně silné bolesti. Pro děti od 6 kg.

  Doporučená cena: 104,-
  Naše cena: 90,-

  MACROBALANS (20 sáčků) je vhodný pro účinnou a bezpečnou léčbu dočasné a chronické zácpy. Neobsahuje cukr, laktózu, gluten ani sladidla.

  Doporučená cena: 195,-
  Naše cena: 152,-

  PARUSAN STIMULÁTOR ŠAMPON PRO ŽENY Určen pro řídké vlasy a difúzní vypadávání vlasů.
  Parusan je výživový koncentrát, který zásobuje spodní část vlasů až do vlasové cibulky. Redukuje vypadávání vlasů a výrazně urychluje růst nových vlasů.

  Doporučená cena: 279,-
  Naše cena: 239,-